Chata dvě sestry

Chata dvě sestry Chata dvě sestry Chata dvě sestry Chata dvě sestry Chata dvě sestry

Názory klientů

Helmut S.

Das Ferienhaus ist super, mit Liebe eingerichtet, sehr nette Vermieter. Die Sauna im extra Haus im Garten ist auch hervorragend, es gab sogar die möglichkeit den Hottube selbst zu erhitzen mit einem Holzfeuer. Es ist sogar Holz dafür vorhanden, uns hat die Sauna gerreicht. Der Pool sieht gut aus, aber vei Schnee haben wir ihn nicht nutzen können;), es war natürlich jetzt kein Wasser drin. Man könnte vom Haus aus ein paar Wanderungen machen, leider war das Wetter dafür nicht geeignet. Grössere Or

Michal

Za prijateĺnu cenu dostatočný komfort. Ako rodina sme nemuseli vobec improvizovať,dalo sa fungovať ako doma.

Helga

Na chatě se nám opětovně líbilo, krásný interiér i exteriér. Majitelé jsou velice milí a vstřícní. Poděkování jim patří také za to, že mi našli ztracené klíče od auta.

Karin

„Super!!!! Immer wieder gerne!!!!“ Sehr, sehr gemütliches und schönes Häuschen. Dazu sehr hilfsbereite Vermieter.

Katka

Skvělé ubytování ve velmi atraktivní oblasti. Během dne jsme podnikali výlety a každý večer si užívali saunu, finskou káď a příjemné posezení u grilu. Majitelé jsou velice vstřícní a příjemní. Chaty jsou velmi dobře vybaveny a člověk se v nich cítí jako doma. Velmi oceňuji i možnost pobytu s pejskem. Moc se nám zde líbilo a můžeme každému jen doporučit.

Lukáš Grochal

Byli jsme se vším maximálně spokojeni. Všem vřele doporučuji pobyt v krásné a čisté chatě. V okolí je mnoho turistických zajímavostí, krásná příroda. Majitelé jsou velmi sympatičtí. Děkuji!!!

Pavel Kyselý

Nádherné prostředí chaty, skvělý vzhled a čistota. V chatě naleznete vše co potřebujete ke krásné dovolené. V ne poslední řadě chválím milé pronajímatele, s kterými je perfektní komunikace. My jsme na chatě strávili několik dní s našimi třemi dětmi a podnikli několik výletů. Všem mohu jen vřele doporučit.

Libor

Ideální kombinace kvalitního ubytování v atraktivní lokalitě. Příjemné prostředí - interiér i exteriér. Možnost ubytování s pejskem bez poplatku.

Ing. Miroslav Veselý

Pobytem jsme byli nadšeni. Zúčastnili jsme se mikulášského průvodu a závěrečného posezení v blízké hospůdce. Mimo krásného, čistého a vkusného prostředí jsme si to užívali se šampíčkem ve finské kádi. Byli jsme také velmi spokojeni s jednáním majitelů a jejich vstřícností. Příště bychom se chtěli znovu této akce zúčstnit. Bylo to super....

Dagmar Kalenská

Opětovně jsme využili krásného prostředí pro adventní pobyt. Opětovně jsme byli velmi spokojeni. Moc děkujeme za úžasnou výzdobu, která umocnila naši předvánoční atmosféru.